» Porady przez internet 

 
Porady przez internet
"Niewiedza nie stanowi usprawiedliwienia dla nieprzemyślanych działań. Gdy się nie wie, gdy ma się wątpliwości, dobrze jest zasięgnąć porady."
— Andrzej Sapkowski "Chrzest ognia"

Szybko i profesjonalnie otrzymasz odpowiedź na nurtujące Cię pytanie bez wychodzenia z domu. Każdorazowo cena usługi zostanie z Tobą ustalona jeszcze przed wykonaniem zlecenia. Powierzoną Nas sprawę wykonujemy z należytą starannością i pełnym profesjonalizmem. W prosty i przystępny sposób wyjaśnimy Ci każdy problem prawny.


INTERNETOWA PORADA PRAWNA KROK PO KROKU

1. Wypełnij formularz zgłoszenia na Naszej stronie. Szczegółowo i dokładnie opisz swój stan sprawy. Dołącz wszelkie dokumenty przydatne w rozwiązaniu problemu. PAMIĘTAJ: Wypełnienie formularza, nie wiąże się z ponoszeniem jakichkolwiek kosztów! 2. Po otrzymaniu Twojego zgłoszenia zostanie ono zanalizowane przez prawnika. Natychmiastowo po analizie Twojej sprawy dokonujemy wyceny którą przesyłamy wraz z Twoim indywidualnym numerem sprawy, na wskazany w formularzu Twój adres e–mail. 3. Jeżeli odpowiada Ci kwota wyceny, dokonujesz wpłaty na konto. W tytule przelewu prosimy podać imię i nazwisko oraz otrzymany od Nas numer sprawy. 4. Po otrzymaniu płatności przygotowujemy odpowiedź i wysyłamy na Twój adres e–mail w ciągu 48h. Oczywiście każdy z Ekspertów stara się odpowiadać na pytania jak najszybciej, średni czas oczekiwania na poradę to około 24 godziny. Każda porada jest przez nas ewidencjonowana, w przypadku zgłoszenia nam chęci otrzymania faktury VAT będzie ona dostępna w siedzibie kancelarii. Chęć jej uzyskania należy wyrazić w ciągu 7 dni od wykupienia usługi. 

Masz jakikolwiek problem? ..


Masz jakikolwiek problem?
NAPISZ DO NAS!

-> udzielamy wszechstronnej i wyczerpującej porady prawnej
-> sporządzamy wszelkie pisma procesowe
-> wydajemy opinie prawne, tworzymy i opinujemy umowy
-> PROFESJONALNIE, SKUTECZNIE, TANIO!

-> Pamiętaj: Nie musisz znać prawa - od tego masz nas!

..zobacz więcej   

Kancelaria Radcy Prawnego ..


Kancelaria Radcy Prawnego Anna Kowalska
ul. M.M. Kolbego 15A
34-730 Mszana Dolna
tel./fax. 18 331 21 83
tel. kom. 507 807 758

..zobacz więcej   licznik odwiedzin - 23640305        | mapa strony | © 2005-2010
Utworzono w systemie darmowe strony www EntroCMS